Gazeta Express

Gazeta Express

@gazetaexpress

Followers12.3K
Following65

Gazeta Express është portali numër 1 në Ballkan. Lexuesve u sjell lajmet e fundit nga Kosova, Shqipëria, rajoni e bota. /English Edition @gazetaexpressEN

Kosovo
Joined on January 30, 2012
@gazetaexpress Statistics

We looked inside some of the tweets by @gazetaexpress and found useful information for you.

Inside 100 Tweets

Time between tweets:
an hour
Average replies
0
Average retweets
0
Average likes
1
Tweets with photos
0 / 100
Tweets with videos
0 / 100
Tweets with links
0 / 100

Rankings (sorted by number of followers)

1. in country Albania and category Daily News

1. in country Macedonia and category Daily News

1. in country Macedonia and category Media

3. in country Albania and category Media

3. in country Kosovo and category Daily News

4. in country Kosovo and category Media

8. in country Macedonia

12. in country Kosovo

17. in country Albania

Fun Fact

The most followed brand on Twitter is YouTube with 71 million followers.

Kurti këmben letra me Lajçakun: Do ta bëj shpejt ekipin për dialog, unë drejtues, Thaçi anëtar

0
0
0

Ngjarje e rëndë në Kumanovë / Ndërron jetë lehona 27 vjeçare pas infektimit me koronavirus

0
0
0

BE-ja përkrah Kosovën edhe me një grant prej 9.4-milionësh për rimëkëmbjen e ekonomisë pas koronavirusit

0
0
0

Tetë rastet e reja me koronavirus në Vushtrri, zyrtarët komunalë japin një version si ndodhën infektimet

0
0
0

Mobilizimi për heqjen e vizave, raportuesja për Kosovën thotë se Merkel do ta bëjë këtë nga korriku

0
0
1

LDK-ja po ia numëron ditët Vetëvendosjes, thotë se i ka një javë kohë për mandatarin

3
0
1

Rëndohet bilanci në QKUK, 7 pacientë kosovarë në gjendje të rëndë, infektohet edhe një infermiere

0
0
0

VV pas emërimit të u.d. të Kryeshefit të Ujësjellësit: Sokol Xhafa s’ka të bëjë me subjektin tonë

0
0
1

Osmani godet Kurtin dhe LDK’në: Nuk ishte në rregull shkarkimi i Veliut, por as emërimi i tij Ministër

3
0
3

Edhe Kryeshefi i Ujesjellësit militant i VV'së, u zgjodh sot nga bordi që e caktoi Kurti - Gazeta Express

0
0
3

Teste, teste, teste – Ministrisë dhe IKSHP’së u kërkohet ta rrisin numrin e analizave për COVID 19

0
0
0

Kurti: Vetëm 4 anëtarë të VV’ së u caktuan në borde, të përhershmit i përzgjedhim me britanikët

0
0
1

Njerëzit nuk e meritojnë tokën, kjo video e dëshmon më së miri

0
0
1

Rukiqi thotë se pagesat do të kalojnë në llogari të punëtorëve, jo te bizneset

0
0
0

Albulena Haxhiu nis publikimin e shpenzimeve, i krahason me Abelard Tahirin

0
0
4

Konfirmohen 5 raste të reja me koronavirus nga testimi i 13 personave te hospitalizuar

0
0
0

Një zyrtar i Ministrisë së Shëndetësisë infektohet me koronavirus

0
0
1

Ja si do t’i përfitojë Kosova 160 milionë euro nga BE

0
0
1

Kryeministri në detyrë i përgjigjet Rusisë për reciprocitet

0
0
0

Miss Anglia lë anash kurorën për t’iu kthyer punës si mjeke gjatë pandemisë së koronavirusit

0
0
2
Next Page