Politologický klub

Politologický klub

@pkfsvuk

Followers1.9K
Following929

Politologický klub FSV UK je samospráva studentů Institutu politologických studií. Tweety nevyjadřují postoje @IPS_FSV_CUNI, @FSV_UK ani @UniKarlova. #pkfsvuk

Prague, Czech Republic
Joined on October 16, 2014
@pkfsvuk Statistics

We looked inside some of the tweets by @pkfsvuk and found useful information for you.

Inside 100 Tweets

Time between tweets:
2 days
Average replies
1
Average retweets
0
Average likes
4
Tweets with photos
5 / 100
Tweets with videos
0 / 100
Tweets with links
0 / 100

Rankings (sorted by number of followers)

9. in country Czech Republic and category Education

78. in country Czech Republic and category Society

577. in country Czech Republic

Fun Fact

During the "Castle in the Sky" TV screening there were 25,088 tweets per second, the most ever.

Na konci roku 2019 Češi celkem dlužili 2,41 bilionu korun a jejich dluhy stále rostou. Pokud také máte finanční problémy nebo jen chcete slyšet názor odborníků na příčinu a řešení, přijďte na naší debatu o finanční gramotnosti. Více informací najdete zde: https://facebook.com/events/s/rozumime-penezum-debata-o-fina/181519193183114/?ti=as …

1
0
10
Deník N
15 days ago

Komentář @JosefMlejnek Dodnes je řada lidí přesvědčena, že v Jaltě si Stalin s Rooseveltem a Churchillem definitivně rozdělili Evropu. Skutečnost je složitější, Češi a Slováci dobrovolně propásli možnou šanci a o svém osudu si rozhodli do značné míry sami.

0
2
8

Informační setkání k Vyhlášce Erasmus+ pro AR 2020/2021 Chystáte se vyjet do zahraničí a rádi byste se dozvěděli více informací, jak se správně přihlásit, vyplnit přihlášku? Přijďte na info setkání a prezentaci pro studenty, které proběhne 5.2. 2020 ve 14:00, Jinonice, aula 1034

0
2
4
Malíř, novinář, voják, spisovatel, ale hlavně politik. Mnoho těch současných by se mu rádo přiblížilo, ale pít, kouřit a být prostořeký nestačí.

Winston Churchill (30. 11. 1874 - 24. 1. 1965)

Malíř, novinář, voják, spisovatel, ale hlavně politik. Mnoho těch současných by se mu rádo přiblížilo, ale pít, kouřit a být prostořeký nestačí. Winston Churchill (30. 11. 1874 - 24. 1. 1965)

Zkouškové. Období, kdy úspěch doprovází pár piv či panáků. Občas ale vnější okolnosti tyto oslavy neumožňují. Dnes je tomu přesně 100 let od začátku prohibice v USA.

0
1
10

Právě končí druhý blok debaty, děkujeme Jiřímu Komárkovi za moderování, všem našim hostům, kteří přijali pozvání a všem divákům, kteří přišli.

0
0
0

“Pokud je v našem okolí někdo, na kom vidíme, že je psychicky nemocný, nesmíme kolem něj chodit jako kolem horké brambory. Musíme se ptát a nabízet pomoc. A být vytrvalí,” říká Alena Vrbová.

1
0
2

Alena Vrbová: “Kdybych měla říct, kdo je ta nejrizikovější skupina, jsme to my všichni, kteří neumíme odpočívat.”

1
0
0

“Lidi ke mně chodí a říkají, že neví, jestli jsou tu správně. Je to asi tím, že jsme nastavení být neustále produktivní, úspěšní a ve vsěm vyhrávat,” říká Hedvika Boukalová.

1
0
1

Hedvika Boukalová: “Rodiče často považují psychické problémy svých dětí za slabost.”

1
0
0

“Kapacita u školních psychologů je velice malá. Čekací doba bývá většinou dva týdny, což je velmi dlouhá doba, pokud člověk se svým aktuálním problémem hledá rychlou péči,” říká Nikola Klímová.

1
0
0

Alena Vrbová: “Když se zeptám, kdo z vás měl zlomenou ruku, nebudete váhat a přihlásíte se. Když se zeptám, kdo z vás bere antidepresiva, už budete přemýšlet, jestli se k tomu přiznáte.”

1
0
0

Začíná druhý blok debaty o duševním zdraví studentů. Pozvání přijaly Nikola Klímová, Hedvika Boukalová a Alena Vrbová.

1
0
1

Končí první blok debaty o reformě psychiatrie, děkujeme Filipu Pluhařovi za moderování, druhý blok začíná za 10 minut.

1
0
0

“Současná psychiatrie se více zaměřuje na prevenci, důkazem jsou například různé programy na školách,” říká Martin Hollý.

1
0
0

Jan Bodnár: “Pokud je člověk po pěti, deseti letech propuštěn z léčení, s největší pravděpodobností už ztratil veškeré sociální vazby, které měl před hospotalizací a nemá kde bydlet.”

1
0
0

Martin Hollý: “Pokud psychicky nemocný člověk ví o institucích, kde mu mohou pomoci, má tedy kam a komu zavolat, je to velice pozitivní jev.”

1
0
0

“V médiích už se většinou nedozvíte, že psychicky nemocní lidé byli v minulosti obětmi pravidelného agresivního chování,” říká Jan Bodnár.

1
0
1

Pavel Mohr: “Důležité je, jak jsou tato témata předávána veřejnosti. Co píšou média a co lidé poté také čtou.”

1
0
1

Pavel Mohr: “Dle našich průzkumů na lékařských fakultách, není první volbou budoucích mediků psychiatrie. Nedostatek lékařů a sester je často také způsoben tím, že je obor stigmatizovaný.”

1
0
0
Next Page